Akcijas & biržā tirgotie fondi (ETF) | Luminor

Ja kādreiz esat apsvēruši iespēju par tiešsaistes akciju tirdzniecību, tad visvieglāk to uzsākt ar Luminor Trade palīdzību. Ar mūsu platformām jums ir tieša piekļuve vairāk nekā 32 pasaules lielākajām fondu biržām, kas padara jums pieejamus vairāk nekā 17 000 akciju visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē ASV, Eiropas vai Āzijas akcijas, Luminor Trade ļauj viegli un par pieejamu cenu izveidot un pārvaldīt akciju portfeli, kādu jūs allaž esat vēlējušies, ar vienu multifunkcionālu kontu.

Luminor Bank piedāvā plašu biržā tirgoto fondu (ETF) un biržā tirgoto izejvielu (ETC) klāstu, ko var tirgot par reālā laika cenām tiešsaistes tirdzniecības platformās. Tiešsaistes tirdzniecība ar ETF un ETC piedāvā tiešu, ekonomiski izdevīgu un elastīgu piekļuves iespēju akciju un izejvielu tirgiem visā pasaulē.

Kāpēc tirgoties ar akcijām Luminor?

1

Plaša piekļuve

Neskaitāmas biržas Eiropā, ASV un pat Āzijā. Ar Luminor plašo piekļuvi finanšu tirgiem jūs nepalaidīsiet garām nevienu izdevību.

2

Nodrošinājums

Tirgus dalībniekiem, kas tirgojas arī ar valūtu, cenu starpības līgumiem vai nākotnes līgumiem, iegādātās akcijas tiek izmantots kā nodrošinājums maržinālai tirdziniecībai

3

Zemas komisijas

Tagad variet veikt tirdzniecību ar akcijām, sākot no 6 USD par darījumu, bez akciju turēšanas komisijas

Izmantojiet ETF un ETC priekšrocības:

  • Tirdzniecība ar vairāk nekā 2500 ETF/ETC tiešsaistē ar Luminor Trade
  • Investīcijas visā plašajā finanšu tirgū – saglabājot akciju tirdzniecības vienkāršību
  • Kotācija akciju biržās, tirdzniecība un norēķini tāpat kā par akcijām
  • Priekšrocības, ko sniedz pilns Market, Limit un Stop rīkojumu klāsts

Papildus informācija:

Sāciet akcijas & ETF tirdzniecību tūlīt pat