CFD | Luminor

Cenu starpības līgums ir vienošanās starp divām pusēm apmainīties ar cenu starpību starp līguma sākuma un beigu cenu. CFD ļauj tirgoties uz cenu svārstību rēķina, pat ja jums nepieder bāzes aktīvs. Ir iespējams gūt peļņu gan no cenu celšanās, gan krišanās. CFD tiek piedāvāti plašam bāzes aktīvu klāstam, ieskaitot akcijas, indeksus un preces.

Tirgus dalībnieki, kas interesējas par CFD, atradīs visus nepieciešamos instrumentus Luminor Trade tiešsaistes tirdzniecības platformā. Mēs nodrošinām ideālu darba vidi tirdzniecībai plašā tirgu un aktīvu spektrā no akcijām, akciju indeksiem, precēm un biržā tirgotajiem fondiem (ETF) līdz valūtas pāru maržinālai tirdzniecībai ar zemām nodrošinājuma prasībām.

Kāpēc tirgoties ar CFD Luminor?

1

Ērta un vienkārša platformas izmantošana

Tirgus dalībnieki, kas interesējas par CFD, atradīs visus nepieciešamos instrumentus Luminor Trade tiešsaistes tirdzniecības platformā.

2

Plaša piekļuve

Mēs nodrošinām ideālu darba vidi tirdzniecībai plašā tirgu un aktīvu spektrā

3

Zemas komisijas

Tagad variet tirgoties ar CFD instrumentiem, sākot ar 6 USD par darījumu

CFD tirdzniecības priekšrocības

  • Portfeļa diversificēšana
  • Citu ieguldījumu hedžēšana. CFD instrumenti ļauj jums izvēlēties garās vai īsās pozīcijas, ļaujot nodrošināt jūsu esošo portfeli pret cenu negatīvām izmaiņām
  • Atbildīgs kredītplecs un nekādu norēķinu vai turēšanas izdevumu.

Papildus informācija​:

Sāciet CFD tirdzniecību tūlīt pat

Jūsu ieguldījuma vērtība var gan kristies, gan pieaugt. Zaudējumi var pārsniegt noguldījumu maržinālo produktu gadījumā. Sarežģītie produkti, ieskaitot cenu starpības līgumus (CFD) un valūtas tirgus produktus (FX), ir saistīti ar augstu naudas zaudēšanas risku kredītpleca dēļ. Jums nepieciešams apsvērt, vai Jūs izprotat CFD, FX un citu mūsu piedāvāto produktu darbības principus un varat atļauties riskēt ar naudas pazaudēšanu.  78% no privāto investoru kontiem zaudē naudu, tirgojoties ar CFD/FX.