CFD Izejvielu tirdzniecības nosacījumi | Luminor

Tirgojoties ar Izejvielu CFD Luminor Trade platformā komisijas netiek piemērots, tomēr piedāvājuma/pieprasījuma (bid/ask) spreds ir iekļauts cenā, ko Luminor Trade aprēķina par katru CFD līgumu. Tas nozīmē, ka, lai gan CFD cenas seko bāzes nākotnes darījumiem (futures), spredi būs mazliet plašāki. Izejvielu CFD Luminor Trade platformā tiek cenoti kā tirgus spreds bāzes nākotnes darījumu (futures) kontraktam plus fiksēts uzcenojums. Apskatiet pilnu sarakstu Izejvielu CFD sprediem šeit.

Minimālais tirdzniecības lielums - daļa no nākotnes līguma

Tā kā visiem izejvielu CFD cenas tiek noteiktas par vienu vienību, bieži vien tiek piemērots minimālais tirdzniecības apjoms.

Izejvielu CFD ļauj veikt darījumus ar mazākiem apjomiem nekā bāzes nākotnes līgumi. Piemēram, ASV jēlnaftas CFD minimālais apjoms ir 25 naftas bareli, nevis 1000 bareli. Katrs CFD tiek kotēts kā 1 bāzes līguma vienība (piemēram, 1 barels), taču ir noteikts minimālais tirdzniecības apjoms.

Jūs varēsiet arī samazināt atvērtu CFD pozīciju līdz līmenim, kas ir zem minimālā tirdzniecības apjoma. Ja tāda pozīcija jums paliks, to vajag aizvērt, vai nu ar konta kopsavilkuma "Account Summary" palīdzību vai sazinoties ar Luminor Bank.

Ikmēneša termiņa beigas

Tāpat kā nākotnes līgumi, izejvielu CFD termiņš beidzas ik mēnesi, un norēķini notiek skaidrā naudā bāzes nākotnes līguma termiņa beigu datumā. Sākuma mēnesis (esošais līgums) un beigu mēnesis (nākamais līgums) tiek piedāvāts, lai ļautu klientiem manuāli pārcelt pozīcijas no viena līguma uz nākamo.

Konkrēto beigu datumu un laiku atsevišķiem izejvielu CFD iespējams atrast tirdzniecības platformā gan Trade or Order tickets, gan tirdzniedzības nosacījumu (Trading Conditions) sadaļā.

Termiņš beidzas konkrētā laikā, kas norādīts līguma specifikācijā katram līgumam. Jums jāpievērš uzmanība tam, kad ir paredzēta pēdējā tirdzniecības diena, jo tā atšķiras dažādiem līgumiem un mēnešiem.

Jebkādas pozīcijas, kas vēl aizvien ir atvērtas termiņa beigu datumā tirdzniecības dienas beigās, tiek automātiski slēgtas pa Luminor Trade noteiktās slēgšanas cenas, un norēķini notiek skaidrā naudā.

Tirdzniecības nolūkā Luminor Trade norāda gan esošos mēneša beigu līgumus, gan nākamo līgumu, ja to pieļauj pieejamība un likviditāte.

Rīkojumu veidi

Tiek atbalstīti Limit, Market, Stop, Stop Limit un Trailing Stop rīkojumi. Papildus varat iesniegt If Done un One Cancels Other (OCO) nosacījumu rīkojumus. Stop rīkojumi par pozīcijas pārdošanu tiek aktivizēti ar (pieprasījuma) BID cenu, un Stop rīkojumi par pozīciju pirkšanu tiek aktivizēti ar (piedāvājuma) ASK cenu.

Skaidras naudas norēķini

Izejvielu CFD dod klientam piekļuvi bāzes izejvielai bez fizisko norēķinu iejaukšanas. Visiem izejvielu CFD darījumiem norēķini notiek skaidrā naudā.

Īso pozīciju atvēršana

Īso pozīciju atvēršana tiek pilnībā atbalstīta Luminor Trade platformā.