Forex Opcijas | Luminor

FX (“Vanilla”) opcijas ir lieliska alternatīva Jūsu valūtas tagadnes tirdzniecības stratēģijām. Tirgojoties ar FX opcijām, Jūs variet gūt labumu no tirgus nedrošības un izmaiņām cenu svārstībās, jo šie instrumenti Jums ļauj ģenerēt daudzas jaunas tirdzniecības idejas valūtas pāru cenu celšanās un krišanās gadījumā, kā arī tirgos bez izteiktas virzības.

Luminor Trade platforma ir viens no vadošajiem valūtas opciju nodrošinātājiem, piedāvājot augstu likviditāti, automātisku rīkojumu izpildi un automātisku cenu piedāvājumu līdz 10 000 000 valūtas vienību.

Kāpēc tirgoties ar valūtas opcijām Luminor?

1

Dziļa likviditāte

Piekļuve dziļai likviditātes rezervei ar automātisku izpildi

2

Konkurētspējīgas cenas

Izmantojiet konkurētspējīgās cenas un nelielās cenu starpības (spredus)

3

Termiņš līdz 1 gadam

Izvēlieties izpildes cenas un beigu termiņu no īstermiņa līdz pat 1 gadam.

Papildu priekšrocības:

  • Ērta un vienkārša tirdzniecības platformas izmantošana
  • Izmantojiet mūsu daudzpakāpju maržu metodoloģiju kā mehānismu, lai nodrošinātos pret politiskiem un ekonomiskiem notikumiem, kuri var izraisīt tirgus svārstības un strauju pozīciju rezultātu mainību. 
  • Rīkojumu izpilde bez kavēšanās

Papildus informācija:

Sāciet FX Spot tirdzniecību tūlīt pat

Jūsu ieguldījuma vērtība var gan kristies, gan pieaugt. Zaudējumi var pārsniegt noguldījumu maržinālo produktu gadījumā. Sarežģītie produkti, ieskaitot cenu starpības līgumus (CFD) un valūtas tirgus produktus (FX), ir saistīti ar augstu naudas zaudēšanas risku kredītpleca dēļ. Jums nepieciešams apsvērt, vai Jūs izprotat CFD, FX un citu mūsu piedāvāto produktu darbības principus un varat atļauties riskēt ar naudas pazaudēšanu.  78% no privāto investoru kontiem zaudē naudu, tirgojoties ar CFD/FX.