FX Opciju cenas | Luminor

Luminor Bank nodrošina klientiem pieeju noteiktai likviditātei un cenām. Opciju cenas tiek rādītas uz Jūsu tirgošanās platformām kā dinamiski Bid/Ask cenas spredi. Opciju bid/ask spredi ir mainīgi un atkarrīgi no likviditātes un nosacījumiem.

Spredi

Kotētie FX Opciju spredi ir 30 dienu „at-the-money” opcijām. Spreads citām izpildes cenām un termiņiem atšķirsies. Visas cenas var tikt aplūkotas Luminor Trade platformā: Trading > Option Chain > Forex Options Board.

Luminor Bank patur tiesības piemērot citādus spredus nominālsummām, kuras pārsniedz tirgus standartu, vai klientiem, kuriem nepieciešama īpašs servisa līmenis.

Dažu lielāko valūtas pāru indikātīvie spredi:

Pāris Spreds
EURUSD 0.0010
GBPUSD 0.0012
USDCHF 0.0011
EURGBP 0.0008
USDJPY 0.11
EURJPY 0.22
GBPJPY 0.25

Tirdzniecība un apjomu likviditāte

Maksimālā straumēšanas nominālvērtība ir 25 miljoni vienību bāzes valūtā; ar minimālo darījumu marķēšanas (ticket) izmēru 10,000 par valūtu pāriem; un dārgmetāliem 10 oz (zelts) un 100 oz (sudrabs).

Nominālvērtībai virs maksimālās straumēšanas summas, cenas tiek kotētas manuāli, pieprasot kotāciju (RFQ).

Komisija nelieliem darījumiem (Ticket fee on small trades)

Nelieliem darījumiem tiek piemērota 'Minimālā komisija' (Minimum Ticket fee) USD 8 apmērā vai ekvivalents citā valūtā. Neliels darījums, kas apliekams ar minimālo komisiju, ir jebkurš darījums zem turpmāk norādītā Komisijas sliekšņa apjoma (Ticket Fee Threshold).

FX Vaniļas Opcija Komisijas slieksnis
XAUUSD 50
XAGUSD 5'000
AUDSGD, EURCZK, EURHUF, EURPLN, EURTRY, EURUSD, GBPAUD,
GBPCAD, GBPCHF, GBPJPY, GBPUSD, USDCAD, USDCHF, USDHUF,
USDILS, USDJPY, USDMXN, USDPLN, USDSGD, USDTRY, USDZAR
50'000
AUDJPY, AUDNZD, AUDUSD, CADJPY, CHFJPY, EURAUD, EURCAD,
EURCHF, EURGBP, EURJPY, EURNOK, EURNZD, EURSEK, NZDJPY,
NZDUSD, USDNOK, USDSEK
100'000
NOKSEK 1'000'000

Cenu veidošanas modelis

FX Vaniļas Opcijām piemērojamais cenu veidošanas modelis balstās uz pieņemtu volatilitātes līmeni atbilstoši Black-Scholes modelim, kas pamatojas uz starpbanku tirgu.

Spredi atkarībā no termiņa un valūtas pāra ir mainīgi. Cenas tiek publicētas kā dinamisks bid/ask spreds (tas ir – tās ir mainīgas).