Nākotnes līgumi (Futures) | Luminor

Piekļuve milzīgam produktu klāstam, sākot no naftas un metāliem, līdz pat valūtām, obligācijām un lauksaimniecības produktiem par zemām komisijas maksām. Jums ir iespēja piekļūt visiem pasaules lielākajiem nākotnes līgumu tirgiem, ieskaitot CME Group un Euronext.

Hedžēšanas speciālisti izmanto nākotnes līgumus, lai pasargātu savus aktīvus - gluži kā apdrošināšanas polisi. Šādi aktīvi var būt gan finansiāli - piemēram, valūta, obligācijas un akcijas, vai nefinansiāli, piemēram, zelts un nafta. Piemēram, sudraba raktuvju uzņēmums var izmantot sudraba nākotnes līgumus, lai pasargātos no iespējamas šī metāla cenu krišanās.

Kāpēc izvēlēties nākotnes līgumu tirdzniecību Luminor?

1

Ērta un viegla platformas izmantošana

Tirgus dalībnieki, kuri izvēlas nākotnes līgumus, atradīs visus vajadzīgos instrumentus Luminor Trade tiešsaistes tirdzniecības platformā.

2

Konkurētspējīgas cenas

Izmantojiet mūsu konkurētspējīgās cenas

3

Plaša piekļuve

Mēs nodrošinām ideālu darba vidi tirdzniecībai ar plašu tirgu un aktīvu spektru.

Nākotnes līgumu priekšrocības

  • Neliela cenu starpība (spreds) visiem lielākajiem līgumiem

  • Lasiet bezmaksas “Hightower” ziņojumu (Hightower Report), visaptverošu ikdienas pētījumu par nākotnes darījumu tirgu, kas ir pieejams Luminor Trade platformā.

  • Darījumi ar vairāk nekā 200 līgumiem, izmantojottiešsaistes tirgus cenas no vairāk nekā 20 nākotnes līgumu biržām visā pasaulē.

Papildus informācija​:

Sāciet Futures tirdzniecību tūlīt pat